Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Casio - Profil | Po 5.11.2018 20:21:19

Denny >> no to seš už na čipu,ne?

    Denny - Profil | Po 5.11.2018 20:11:12

    Erva >> Tady uz na dalsi dny hlasi I teploty pod nulou,ale pokud nebude moc funet(jako ze bude),tak by me to ani nijak zvlast nevadilo.

      Denny - Profil | Po 5.11.2018 20:10:13

      Anýzový dědek >> Zrzcatko neni vcelku problem,ale cipu se bojim.Jednou jsem menil matnici,to bych vcelku zvladl taky,ale na ten cip si fakt netroufam,proto se ptam.

        Denny - Profil | Po 5.11.2018 20:07:58

        Casio >> Ja balonek pouzivam bezne,jen to delam s odklopenym zrcatkema vzdy aby byl fotak "vzhuru nohama'> Neubranim se drobnym necistotam,to bych do servisu posilal fotak kazdy tyden :-)

          Erva - Profil | Po 5.11.2018 20:01:48

          Denny - Ahoj Karle , tady je to zase jak na jaře .... dnes bylo téměř 20 stupňů , ale vítr tu fučí snad poslední půlrok , ale neskutečně duje .... to počasí je fakt divné ,ani ryby v Moravě nejdů , respektive dravci .....

            Anýzový dědek - Profil | Po 5.11.2018 20:01:40

            Denny >> Karle , tohle raději přenechám odborníkům. Jediné co jsem kdy u zrcadla zkusil bylo u Canonu 100D softwarové čištění kvůli smítku a to trochu pomohlo, ale dovnitřku k čipu a zrcátku bych si netroufl.

              Casio - Profil | Po 5.11.2018 20:00:11

              Denny >> za mě jedině profi servis. Někde jsem viděl video který varuje používat balonek na čistění snímače. Bordel se rozfouká všude a může začít zlobit. Zní to i logicky.

                Denny - Profil | Po 5.11.2018 19:47:51

                Jedna technicka.Cistite si sami fotaky? Nemyslim jen nejake ofukovani balonkem,ale realne cisteni vnitrku od prachu a dalsich neciostot.Nebo to nechavate servisu?

                  Denny - Profil | Po 5.11.2018 19:45:33

                  Erva >> Ahoj Radku,tady uz zase leje a vcera byl k tomu vitr,ze gaucing byl nejlepsi reseni :-)

                    Denny - Profil | Po 5.11.2018 19:42:37

                    aminn >> Porad pokukuju po nejakem sirokaci,protoze padesatka sla z domu a zbyla nam jen canonacka 100 makro,ktera je spolu se sigmou art 85 sice dobra na portrety,ale potrebovali by jsme jeste neco jako je ta tva 24.Takze nejake dojmy nebo rady na jina skla?

                      Erva - Profil | Po 5.11.2018 17:59:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tož aj sem něco "vlepím " :-)))

                        Anýzový dědek - Profil | Po 5.11.2018 16:35:27

                        aminn >> Tedy tohle na mne někde vybafnout, tak si cvrknu do trikotu :-)))

                          aminn - Profil | Po 5.11.2018 10:29:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Trochu z jiného soudku helloween party a test sigmy 24 1,4 :)

                            Denny - Profil | Ne 4.11.2018 13:11:06

                            Anýzový dědek >> Tenhle mel stesti v tom,ze potkal me a ne lovce s puskou.:-)

                              Anýzový dědek - Profil | Ne 4.11.2018 13:06:10

                              Denny >> Možná je pro výzkumné účely očipovaný nebo vykastrovaný, ale možné je vše.
                              To by ses asi musel zeptat u vás na úřadech nebo se zeptej veterináře, zda netuší, co by to mohlo značit. :-))

                                Denny - Profil | So 3.11.2018 21:21:41

                                Anýzový dědek >> Oposumy zde nikdo neodchovava,aspon jsem to nikdy neslysel ani necetl,ze by se nekde delal odchov na introdukci,neni duvod,lovi se celorocne .Je jich par v zajeti ,ale to neni kvuli odchovum,ZOO,domaci mazanci(da se slusne ochocit)Je jich opravdu dost a dost,na silnicich je jich spousta prejetych.Ja netusim,jak k tomu prisel,jen jsem uvedl,co si myslim,jaky je zkutecny duvod,kterych muze byt dost,opravdu netusim.

                                  Anýzový dědek - Profil | So 3.11.2018 19:26:14

                                  Denny >> Karle toto nevypadá na utržené ucho ze rvačky- má to moc pravidelné okraje jako se označují veterinárně vypuštěná zvířata z odchovů.
                                  Ale každopádně je to zajímavý tvor.

                                    Denny - Profil | So 3.11.2018 18:04:04

                                    Anýzový dědek >> To je zrejme z nejake rvacky.Ty zde nikdo nevypousti,je jich zde dost,jen je to prevazne nocni tvor,takze pres den je spise nahoda ji potkat.Moc oblibena neni,dokaze nadelat velke skody,vlastne na co narazi a ma na to silu,tak zlikviduje.Jednou bych ji rad potkal,kdyz nese na zadech mlade,to musi byt velmi hezke.

                                      Anýzový dědek - Profil | Pá 2.11.2018 19:31:17

                                      Denny >> Kájo, ta vačice je tam uměle vypuštěná nebo si jí někdo tak označil?
                                      Že má vystřižené ucho.

                                        Denny - Profil | Pá 2.11.2018 10:14:12

                                        Dukaz,ze blbce clovek najde vsude.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj