Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

NCasio - Profil | St 7.11.2018 23:03:36

Denny >> váhově to nebude taky nic moc, ale je to topka za ty peníze.

    NDenny - Profil | St 7.11.2018 22:42:57

    Casio >> Jdu kouknout na tu Sigmu,zas me Radek navrtal cerva do palice :-)

      NDenny - Profil | St 7.11.2018 22:38:27

      Casio >> Tak to je hodne dobry.

        NDenny - Profil | St 7.11.2018 22:38:05

        Casio >> Ja nejvic v posledni dobe pouzivam 1Dx a tu 100-400,nejak nebylo moc prilezitosti na ty ostatni objektivy a tenhle je dost iniverzalni na to,co fotim.

          NCasio - Profil | St 7.11.2018 22:36:38

          Denny >> je to 1200 na delší tak zároveň 1:1 .

            NDenny - Profil | St 7.11.2018 22:34:28

            Casio >> Ta hloubka ostrosti je pekna,kdyz to zvetsis 1:1 je to perfektne ostre?

              NCasio - Profil | St 7.11.2018 22:34:06

              Denny >> yes

                NDenny - Profil | St 7.11.2018 22:33:16

                Casio >> Nikon?

                  NCasio - Profil | St 7.11.2018 22:21:43

                  Denny >> je to 50/1,4. Mě se líbil ten sesyp , hra s HO.

                    NCasio - Profil | St 7.11.2018 22:19:38

                    Denny >> zkoušel jsem živým náhledu ostření pomocí detekcí hran. Je pěkně vidět jak se to posouvá, tedy při velký díře. No tak jsem to sem dal jak to bude vypadat mimo editor.

                      NDenny - Profil | St 7.11.2018 22:17:48

                      Casio >> Kdybych ale chtel nejake detaily toho pisku,tak bych to asi fotil jinak a ani netusim,cim je to focene.

                        NDenny - Profil | St 7.11.2018 22:16:21

                        Casio >> Proc jsou dobry/ No pokud se tyka ostreni ,tak myslim,ze je to jasny,dobrej bokeh I vykresleni,v podstate zadna zrnitost.Ale ja netusim,co tou fotkou sledujes.

                          NCasio - Profil | St 7.11.2018 22:13:17

                          Denny >> a proč? :-)

                            NDenny - Profil | St 7.11.2018 22:11:21

                            Casio >> Obe jsou dobry :-)

                              NCasio - Profil | St 7.11.2018 22:05:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              která je lepší nebo stojí obě za H

                                NCasio - Profil | St 7.11.2018 22:01:04

                                Denny >> jako tady se pochlapili u 850 je cashback 7500,- a to už je pádnej argument ,než čekat na nástupce , kterej bude myslím tak na jaře. Otázka co u ní ještě zlepšovat :-)

                                  NDenny - Profil | St 7.11.2018 22:00:29

                                  Casio >> Tohle,co popisujes,delal jeden cas Cabelas,jenze kdyz blbe prikreji cedulku a je videt puvodni cena,tak jde tu novou strhnout(oni to prelepuji),no a pak jim nezbyva nic jineho,nez pak sklopit usi,aby se o nich nezacalo rikat,ze podvadi a nechaji to za tu puvodni.Hodne lidi si toho vsimlo a davaji si pozor.

                                    NDenny - Profil | St 7.11.2018 21:56:52

                                    Casio >> Cashback ,tady se tomu rika rebate, je treba na obchodaku,kde delame kazdy druhy tyden.Zdanliva milickost,,11%,ale vyuzivame ji,protoze tam nakupujeme a tak je to obcas znat.Jenze u techto slev obchodnici precenujou,takze nam,kteri tam delame se to vyplati,ale nekomu ne,zalezi na objemu nakupu a co clovek nakupuje.My treba minuly tyden vyuzili toho,ze jsme nakoupili takhle krmeni pro ptactvo,takze jsem "usetrili" asi 40 dolcu,ale ve zkutecnosti to byla tak polovina,protoze se tam navysily ceny.

                                      NDenny - Profil | St 7.11.2018 21:51:46

                                      Erva >> Hm,tak protoze v tom ziju,sleduju a v praxi vidim,jak kje to zde tady,tak na cerny patek zde jsou opravdove slevy,ale pochopitelne ne na vsechno.Proto lidi sili a perou se v obchodakach.Nektere obchody maji slevy treba jen 3 nebo 4 hodiny,to jsou prave specialky,kde je jinak zbozi hodne drahe,ale ja,kdyz tohle vyuzivam,tak vyhradne pres net,to se fakt vyplati.Rikaji tomu prepaid black Friday.Jsou totiz obchodnici,kteri daji slevu jeste pred samotnym cernym patkem a na cerny patej daji jeste dalsi slevu,takze vysledna castka je opravdu velmi znat.Nevim,jak u samotnych fotaku,ale hodne lidi treba ceka na tyhle slevy kvuli mobilum,tam jde casto o 50 az 70% puvodni ceny.Jsem zvedavej letos,co nabidnout obchodnici s canonem.

                                        NCasio - Profil | St 7.11.2018 21:47:40

                                        Denny >> ani k tom přecenění nedojde. Zkrátka je šktnutej nesmysl aby jako že sleva vypadala ještě větší. Jinak technika je malinko kartel , až na jednu výjimku všude stejný, myslím tedy top prodejci. Zrovna je cashback ,ale to je záležitost výrobce nebo zastoupení , to už je pak znát.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj