Erva - Profil | St 26.12.2018 19:49:55
Denny - Ahoj Karle platím paušální polpatek vždy na celí rok , ani nevím jestli to nějak měsíčně , čtvrtletně , nebo pololetně jde , jedná se řádově o stokoruny na rok , žádných snad 5 tisíc jako u Photoshopu CC .
Denny - Profil | St 26.12.2018 19:35:54
Erva >> Ahoj Radku,jak je to z tim X.Platis mesicne nejaky pausal po dobu celeho roku,nebo si muzes urcit,ze treba dva mesice platit nebudes a kdyz ho potrebujes tak zaplatis ?
Erva - Profil | St 26.12.2018 15:30:40
Majkl7 - Pokud chceš fotit na automatiku ,tak je podle mě vyhazování peněz za zrcadlovku a plně ti postačí nějaký kompakt z krapet lepší světelností .
Casio - Profil | St 26.12.2018 14:54:48
Majkl7 >> Ahoj, na takové ty běžné fotky Ti úplně v poho stačí i bezzrcadlovka. Je to menší a fotí to taky. Když kompakt tak určitě ne za dvojku, jinak RAW a video to bude mít taky.
Majkl7 - Profil | St 26.12.2018 14:49:10
Ahoj, chtěl bych pořídit zrcadlovku nic drahéoho jen na takové ty běžné fotky v merku mám canon eos 200d máte s ním zkusenosti popripade co by jste doporucili ? a jaky objektiv k tomu ? díky za rady:)
Erva - Profil | Út 25.12.2018 19:32:49
Casio - Jak jsem psal , teď nevím jak tomu je , já to X když jsem jej stáhnul před 2 lety na 30 dnů zadara , tak jsem jej měl očesané o nějaké fičurky , přesto se mě líbilo a to hned na první dobrou to rozšířené a nedestruktivní doostřování při rozumném použití oproti verzi 18 , proto jsem si ji vzal a používám na úpravu fotek jen Zoner X , nic jiného :-)
Casio - Profil | Út 25.12.2018 19:28:07
Erva >> to bylo v čase když byla verze Pro. Teď je to plnohodnotný ,ne? Proč by Tě nechali 30 dní trápit s polovičatým produktem. Přece Tě chtějí ulovit a proto Ti musej dopřát plnou palbu , po měsíci šup zaplať. Jinak X jo, ale jen kvůli vrstvám , v hodnotě šesti krabiček cigaret na rok není o čem.
Anýzový dědek - Profil | Út 25.12.2018 19:14:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Erva >> U X ka je strategie plně změněná, protože u zkušební verze nelze stáhnout presety- to je jen u placené , ale bumbat jsem bumbal :-))
Pitný režim je nutno dodržovat jak mi bylo v lázních doporučeno :-)))
Erva - Profil | Út 25.12.2018 19:05:14
Anýzový dědek - Bobe ty jsi něco bumbal ?? Rozjížděla se tu diskuse ?? Poslední moje reakce byla na MB 10:27:52 a to všehovšudy měl MB jeden zápis , já tři a Tatra 815 taky tři včetně dotazu a ty napíšeš v 18:54:52 že se to tu rozjíždělo ... jsi mě fakt rozesmál , jsou vánoce , tak proč ne , taky přeji hezké svátky :-)))
Jinak ani zkušební verze na stránkách Zoneru NEJSOU plnohodnotné, tak tomu bylo než jsem zakoupil cca. před 2 lety ,ale jsou očesané o různé fičurky , pokud Zoner něco na své strategii změnil nevím , ale když jsem měl stažené X na zkoušku -právě oněch 30 dnů , tak to určeitě nebyla full verze a strategii bylo to ,aby jsi zakoupil právě verzi plnou , respektive zaplatil pušální poplatek na rok , tak aby jsi mohl mít právě tu plnou verzi ....
Anýzový dědek - Profil | Út 25.12.2018 18:54:52
Erva >> V pořádku, ale rozjížděla se tu diskuse kolem příspěvku Tatra 815 , tak jsem to trochu musel usměrnit.
Věřím, že vlastníš oficiální zaplacenou verzi.
Zkušební verze jsou plnohodnotné na 30 dní zdarma na stránkách Zoneru.
Měj hezké svátky a dobré světlo
Erva - Profil | Út 25.12.2018 18:49:11
Anýzový dědek - Tak trošku Ti nerozumím , co jsem sem dal , nebo napsal že propaguju neofiko verze , nebo co ?? pokud si to myslíš , tak si to po mě prosím znovu a pomalu přečti ... žádnou propagaci neofiko verzí jsem tady neuvedl , jen jsem napsal že nevím jestli jsou full , nebo taky očesané jako verze které jsou volně dostupné ke stažení přímo na stránkách Zoneru na 30 dnů zdarma :-)))
Nepotřebuju řešit nějaké neoficiální verze přes SZ , tohle jde mimo mě , já mám verzi Zoner 18 a i Zoner X ofiko zakoupenou , či paušálně zaplacenou ....
Anýzový dědek - Profil | Út 25.12.2018 18:42:20
Erva >> Radku, nic proti neofiko verzím. Dají se sehnat i plně funkční verze.
Ale myslím si, že vrchní bonz a nohsledi by nebyli rádi za propagaci hacknutých programů.
Jsou za to velmi tučné pokuty a je to i trestně postižitelné podle autorského zákona.
Takže pouze v SZ, kam špiclové nelezou. JU?
Anýzový dědek - Profil | Út 25.12.2018 18:33:28
Tatra815 >> Zadarmo nezpívají ani ptáci :-))
Zoner zdarma je pouze očesaná anglická verze s různým přidaným smetím.
Nejjistější je stahovat přímo verze od výrobce tedy
https://www.zoner.cz/download Erva - Profil | Út 25.12.2018 10:27:52
MB - To je možné , já když jsem je měl stažené zadara -než jsem je koupil ofic , tak byly tak očesané , že bylo možné použít jen pár základních věcí na úpravu a teď je otázka jestli verze neofic . jsou ve full , nebo taky říznuté ...
MB - Profil | Út 25.12.2018 10:10:21
Erva >> ahoj ministře,
Poopravil bych tě...oficiálně není nic zadarmo....
:)
Erva - Profil | Út 25.12.2018 9:57:08
Tatra815 - Možná nějaké starší verze , ale budou "očesané " nějak jsem nepátral , zdarma fakt dnes nic není ....
Tatra815 - Profil | Út 25.12.2018 9:52:03
Stáhnout zdarma nejde?Něco neběhlo,ale raději jsem tady dal dotaz,jinak dík za odpověď.
Erva - Profil | Út 25.12.2018 9:43:47
Tatra815 - Myslíš asi program na úpravu fotek , tak stáhnout jde ,ale pouze na 30 dnů zdarma , poté ti přestane fungovat musíš si zaplatit , mám ofic jak Zoner 18 , tak Zoner X a tenhle X se platí paušálně jednou za rok a jsem spokojen , jen se s tím naučit pracovat víc a podrobněji ,ale to už by jsem potřeboval nějakého školitele ať mě ukáže co a jak u různých fičurek :-)) Ke stažení na vyzkoušení jej máš zde :
https://www.zoner.cz/photo-studio Tatra815 - Profil | Út 25.12.2018 9:07:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Zdravím pánové,mám dotaz.Má někdo zkušenosti se stažením souboru ZONER zdarma, z jaké domény jste stahovali a funguje?Dík Petr.
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj