Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
NCasio - Profil | Pá 28.12.2018 16:43:35
Denny >> víš jak jsem to myslel:-) Za lepší je třeba malinko usypat .Tokinu jsem měl 11-16 byla úplně v pohodě . Akorát malej rozsah a navíc je DX.
NDenny - Profil | Pá 28.12.2018 14:47:52
Casio >> 17-40 jsem neuvazene poslal do Cech a ted bych obcas potreboval udelat nejaky zaber prirody a s tim co mam, to neni zrovna idealni.
NDenny - Profil | Pá 28.12.2018 11:18:01
Chlapi,co pouzivate za objektivy na krajinu a portrety? Proste nejake tipy na sirokouhle objektivy.Lacinne a kvalitni :-)
NDenny - Profil | Čt 27.12.2018 15:03:31
Erva >> Tady je to stejne,jak to popisujes.Sedivo,ze se neda poradne nic fotit.Zkusil jsem byt par hodin v krytu a musel jsem jit s isem az na 4000 a pri slusnem pocasi v tech mistech nejdu pres 500.Pak se snazit o nejaky detail je spise sci-fi a me tam navic prileteli mladi ,nevybarveni rackove,takze sedi ptaci na sedem pozadi,co vic si prat :-))
Ten zajic je peknej,videl jsem,ale vic se me libi ten druhy.V tomhle mate vyhodu,tady ho na poli neuvidis,proste tady nejsou.Vyskytuji se zde podobne druhy zajic cernoocasy,ale nikdy jsem ho v realu nevidel.Je na zapadni casti USA a vic na severu si myslim,vyskytuje belak,ale tady kolem nas jen kralici :-(
Ten zajic je peknej,videl jsem,ale vic se me libi ten druhy.V tomhle mate vyhodu,tady ho na poli neuvidis,proste tady nejsou.Vyskytuji se zde podobne druhy zajic cernoocasy,ale nikdy jsem ho v realu nevidel.Je na zapadni casti USA a vic na severu si myslim,vyskytuje belak,ale tady kolem nas jen kralici :-(
NDenny - Profil | Čt 27.12.2018 11:21:52
Tak jsem se tesil na zimu a zatim to vypada velice bidne.Tak spatne pocasi tady na severu jsem jeste nezazil.Snih zadny,behem pristich nekolika dnu obcasne ochlazeni az na -16 a hned druhy den + 6,to je uplne na nic.Tak doufam,ze aspon druha polovina ledna a unor prinese trosku zimu a snih.Pocital jsem jak budu fotit na snehu a couram v blate :-(
NDenny - Profil | Čt 27.12.2018 10:57:27
Casio >> Mas pravdu.Urcite ne,jen me to zajima,pouzivam omezene vsechno mozne od CC Lr AI,Corel atd a zoner me slouzi v podstate jen jako prohlizec.Ja ani s vrstvama moc casto nepracuju,nepotrebuju to,ale pochopitelne jsem se s nimi naucil pracovat.Jen ty ruzne vychytavky PS ,treba s pozadim,v podstate nepouzivam,nebo velmi zridka.Fakt je to,ze zmenit treba oblohu nebo samotne prostredi je obcas fajn,ale uz to neni to,co jsem fotil.Take nikdy nebudu patrit ke spice,ktera s PS umi opravdove kouzla.Mel jsem tu cest videt damu pracujici pro filmove studio a zustal jsem s otevrenou hubou :-) Z bezne reality udelala ,no ani nevim,jak to nazvat,takovou pohadkovou fotku ,ale trosku sci-fi, z meho pohledu uzasna zalezitost,ale ne pro smrtelnika jako jsem ja :-)
.Pro me jsou dulezitejsi nektere pluginy a uprava v RAWu,ale pokud to jde,tak do fotky zasahuju naprosto minimalne.
.Pro me jsou dulezitejsi nektere pluginy a uprava v RAWu,ale pokud to jde,tak do fotky zasahuju naprosto minimalne.
NTatra815 - Profil | Čt 27.12.2018 8:56:36
Měl jsem nějakou mylnou informaci ohledně ceny,vidím že to není žádné drama,takže není co řešit,dík.
NCasio - Profil | St 26.12.2018 20:50:57
Erva >> no když už jsi koupil X tak Tě neuháněj.
Držitele st. verzí jako 17, 18 chtějí aby člověk přešel na X páč pak musí ( tedy když chce) platit každej rok , tak posílají ty nabídky.
Držitele st. verzí jako 17, 18 chtějí aby člověk přešel na X páč pak musí ( tedy když chce) platit každej rok , tak posílají ty nabídky.
NErva - Profil | St 26.12.2018 20:43:29
Casio - Jo ještě nechápu z jakou nabídkou by mě měli uhánět , to že zaplatím 200 kč na rok přeci nepotřebuji posílat 2x týdně .... nebo že mám x fotek u nich zadara si klidně jednou za měsíc bez problémů přečtu , stejně tak jako možnost kalendáře :-))
NCasio - Profil | St 26.12.2018 20:11:26
Denny >> Karle když máš PS6 tak bych řekl ,že nepotřebuješ ZPS X . Ten je stejně jen o vrstvách.
NDenny - Profil | St 26.12.2018 20:06:46
Pokud se nemylim,tak PS je za 17 dolcu mesicne,ale muzes klidne zaplatit jen na mesic,oni te nemohou donutit,aby jsi platil na cely rok.Take proc,kdyz ho nebudes pouzivat.Ja mam koupenou starsi sestku,to byla vlastne posledni,ktera se dala koupit bez predplatneho.Paradoxem je to,ze kdyz clovek vi jak,tak muze pouzivat legalne,opravdu legalne,s malymi prestavkami zkusebni verzi v podstate cely rok u PS, Lr i Zoneru.Myslim,ze to tvurci vi,ale nijak je to netizi,protoze tohle pouziva jen nejake promile lidi,kteri s tim pracuji.
NCasio - Profil | St 26.12.2018 19:55:00
Erva >> Celý jako mladý :-) Je to na kalendářní . Teď je za 594,- a to pro všechny členy domácnosti. Jinak +/- litr . https://www.zoner.cz/objednavka Jako držitele starších verzí by Tě měli cca 2-3 týdně uhánět s neodolatelnou nabídkou :-)
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...