Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

DeProfundis - Profil | Po 28.1.2019 7:52:27

Denny >> tak to je paráda! No hlavně se u toho nezrychtuj, abys to sklo potom ještě vůbec udržel:-)

    Denny - Profil | Po 28.1.2019 7:08:58

    DeProfundis >> tohle,co ted delam pri sve praci a mam to extra placene,je vymena podlahovych dlazdic.Desetikilovy sochor,kterym ty dlazdice rosekam a odtrhnu z podlahy,vse vycistim a nalepim nove.Nektera mista jdou v pohode,ale nekde to stipu po centakach.Z lepidla se za dvacet let stala sklovina a tak obcas necitim ruce.Neda se to delat kazdy den,aspon ne v tom mnozstvi,ktere delam ja,to by vydrzel malokdo.Ale placene opravdu excelentne.Nebudu verejne psat kolik😌,ale pro tvou predstavu zhruba 20 sichet predstavuje vydelek na nektere ze skel,ktere chci.A to me,nebo presne nas,ceka jeste jedna takova prace,sice uz ne tak supr placena,ale priblizne polovina za vic jak mesic a pul driny,ale to delame kazdy rok,tak vim,co nas ceka.

      Denny - Profil | Po 28.1.2019 6:43:51

      Honza7 >> ty jsou urcite z krusnych hor😁,kdepak jsi se toulal?Mel by jsi sem nahazet vice fotek.

        Miras - Profil | Ne 27.1.2019 22:33:42

        hadr kapr fakr boy >> nerikej😀

          hadr kapr fakr boy - Profil | Ne 27.1.2019 22:11:28

          Miras >> hezký světlo, jen by chtělo srovnot do vodováhy.

            Miras - Profil | Ne 27.1.2019 22:08:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Pridam sem jednu momentku z jedouci tramvaje a pres zapraskane sklo. Horizont jsem nerovnal, je to zcela syrove foto z mobilu. Libilo se mi svetlo i atmosfera.

              enigmarace - Profil | Ne 27.1.2019 21:21:09

              Denny >> krasne fotky

                Honza7 - Profil | Ne 27.1.2019 19:18:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Impaly.

                  jirka0 - Profil | Ne 27.1.2019 19:02:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Naše třeštiprdlo :-)

                    Honza7 - Profil | Ne 27.1.2019 18:23:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Pár posledních fotek z dovolené.

                      Tatra815 - Profil | Ne 27.1.2019 18:19:22

                      Málem bych zapomenul,Denny jako vždy za 1*.

                        Honza7 - Profil | Ne 27.1.2019 18:16:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Jedna zvědavá hyena.

                          Honza7 - Profil | Ne 27.1.2019 18:11:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Z dovolené pár fotek.

                            Tatra815 - Profil | Ne 27.1.2019 18:01:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Prvotně vycházka krajina,ale výsledky žádná sláva,to mě zaujalo,ovšem chce to vylepšit.

                              DeProfundis - Profil | Ne 27.1.2019 17:55:45

                              Denny >> tak za mimořádný prachy by sis mohl pořídit nějaký to delší sklo:-)

                              Já mít tu možnost, tak si taky půjdu přivydělat na něco pevnýho. Zatím mi zbývá si o tom jen tak číst...

                                Erva - Profil | Ne 27.1.2019 15:34:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Dnešní 6 hodinová ležka .... a už jsme tu zase téměř bez sněhu .... :-((

                                  Denny - Profil | Ne 27.1.2019 15:06:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  DeProfundis >> Ten kulisek je opravdu paradni. Co si pamatuju z domova ,tak asi jedna z nejmene plachych sov. Ja ted nemam v podstate na nic cas,mimoradna prace(remodeling temer celeho obchodaku),ale za mimoradne penize,jen blazen by toho nevyuzil.Mrzne tady taky slusne,kolem -20 az -26.Vcera jsem si udelal volno a byl u jedne vzdalene reky ,bohuzel dost zklamani,nasel jsem jednu obsazenou lisci noru,nad vodou velika mlha,ktera zalila cele udoli,jde to z elektrarny,takze viditelnost velmi bidna pokud tam nekde sedeli orli,tak nebyli videt.Kvuli nim jsem tam vlastne jel a za celou dobu videl jen dva a jeste tak spatne,ze jsem sice udelal jednu fotku,ale spis z nejake setrvacnosti,nez ze bych predpokladal nejakou kvalitu.Je docela zvlastni,ze severske ptactvo se stahlo dal na jih nebo aspon prevazne vetsina,podle toho co vidim a ctu,jako by ocelavali ti ptaci nejakou velikou zimu.Ale na druhou stranu,nejsou zde temer zadne sovice,tak nevim.

                                    Denny - Profil | Ne 27.1.2019 14:55:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    enigmarace >> I tady.Teploty kolem -20 a ja nemam bohuzel cas :-(

                                      enigmarace - Profil | Čt 24.1.2019 12:30:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Zima je v plnom prude.

                                        davaprd - Profil | St 23.1.2019 14:15:51

                                        DeProfundis >> rád bych, ale fotil jsem to za chumelenice směrem proti bílé tmě a jsem vůbec rád, že jsem alespoň něco vytáhnul, měl jsem na to cca 5 vteřin a byla fuč, náhoda jak hrom, až bude lepší světlo, tak to bude lepší ... tady už to vylepšit moc nepůjde ...

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj