Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
Denny - Profil | Út 29.1.2019 21:25:32
Honza Veber >> Ahoj Honzo a diky.Ted nas trosku trapi vitr,ale nastesti nejsem nikde na dalekem severu,kde bych byl vazany casem,tak nejaky den pockam a do tech mist se vratim.Zajimava lokalita,kde se soustreduje migrujici vodni ptactvo ,protoze I v nejsilnejsich mrazech tam zustava kus reky bez ledu.
Honza Veber - Profil | Út 29.1.2019 18:45:04
Hezký večer všem, už dlouho jsem tady nebyl, od té doby přibylo spousta krásných fotek a viděli jste celou řadu zajímavých míst.
Dovolím si přidat svoji loňskou trošku do mlýna https://www.veberphotobank.com/Phototrips/PRO-FOTOBANKU/
Tak snad vás potěší.
Honza
Dovolím si přidat svoji loňskou trošku do mlýna https://www.veberphotobank.com/Phototrips/PRO-FOTOBANKU/
Tak snad vás potěší.
Honza
Honza Veber - Profil | Út 29.1.2019 18:36:44
Denny >> ahoj, krasna fotka!!
Pěn_a - Profil | Út 29.1.2019 18:18:15
DeProfundis >> Ale je fajn, že je tam ta doprava zdarma, kdyby se pro to člověk jednou rozhodl..... :-)
Denny - Profil | Út 29.1.2019 17:21:09
DeProfundis >> Asi to par firem mit bude,ale pro nas obycejne smrtelniky je to sci-fi.
DeProfundis - Profil | Út 29.1.2019 11:08:42
Když jsem před nějakým rokem mluvil se šéfem českýho Eiza, tak jsme se bavili o různých technologiích a budoucnosti monitorů. Pan Charvát mi tenkrát řekl, že se Eizo snaží namísto OLED technologie použít 2 LCD panely v jednom monitoru, aby se dohnaly neduhy IPS.
Dneska jsem náhodou dopátral, že už se jim to povedlo a tak jsem pátral po ceně a docela jsme se nasmál:-)
https://www.megapixel.cz/eizo-coloredge-cg3145
Dneska jsem náhodou dopátral, že už se jim to povedlo a tak jsem pátral po ceně a docela jsme se nasmál:-)
https://www.megapixel.cz/eizo-coloredge-cg3145
Petr64 - Profil | Út 29.1.2019 7:04:48
Denny >> Teď se bude vracet domů vnučka od známé. Poflakovala se 3 měsíce po Aljašce a mimo zážitků si veze i omrzlej nos.:-)
Honza7 - Profil | Út 29.1.2019 5:57:59
Denny >> Při focení ptáků, ryb, plazů a motýlů moc času nemáš. V případě safari hodně záleží na době - ráno a později večer jsou predátoři na lovu, snaží se maskovat a do té doby , než něco uloví je to spíš o náhodě. Přes den v těch vedrech je každý rád, že dýchá a dá se k nim dostat opravdu hodně blízko.
V případě antilop, zeber, slonů, žiraf a dalších je to hodně variabilní - spíš o pohodě stáda a nebo jedinců, když je velmi dobrá pohoda jde se k nim dostat i na pět metrů.
V případě antilop, zeber, slonů, žiraf a dalších je to hodně variabilní - spíš o pohodě stáda a nebo jedinců, když je velmi dobrá pohoda jde se k nim dostat i na pět metrů.
Denny - Profil | Út 29.1.2019 3:36:04
Tady to cacina byt zajimave,nas extreme silne mrazy zrejme nezasahnou,mozna nejakych -30,ale to je v pohode,to jsme uz nekolikrat absolvovali a zadny problem.Ovsem 3 hodky od nas autem ,presneji v Chicagu, uz hlasi -43 a to uz je slusnej mraz.
Denny - Profil | Út 29.1.2019 3:31:35
Honza7 >> Tam se zrejme da fotit zver relativne snadno,nebo jsou tam nejake problemy? Predpokladam,ze vetsina fotografu jak profiku,tak amateru foti z aut.Je tam nejake omezeni?
Denny - Profil | Po 28.1.2019 10:31:36
Erva >> a jeste na toblbe vidim,tak snad si ty peklepy domyslis😌
Denny - Profil | Po 28.1.2019 10:26:33
Erva >> sakra pisu z mobilu v praci a vypadava me to
Za me parada.do toho bychsel,postavit a zahazet snehem,kryt jak malovanej
Za me parada.do toho bychsel,postavit a zahazet snehem,kryt jak malovanej
Denny - Profil | Po 28.1.2019 10:16:22
DeProfundis >> proto pisu ze to nejfe delat kazdy den,mam jeste svoji praci, kterou musim udelat prednostne
Erva - Profil | Po 28.1.2019 9:06:41
Denny - Hoj Karle , tož jsem oběvil iglů pro bezdomovce a asi jeden zakoupím -pokud to pude a udělám z něj fotokryt na ležení , fakt se mě to líbí . http://iglou.cz/
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...










