Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Denny - Profil | Út 29.1.2019 21:25:32

Honza Veber >> Ahoj Honzo a diky.Ted nas trosku trapi vitr,ale nastesti nejsem nikde na dalekem severu,kde bych byl vazany casem,tak nejaky den pockam a do tech mist se vratim.Zajimava lokalita,kde se soustreduje migrujici vodni ptactvo ,protoze I v nejsilnejsich mrazech tam zustava kus reky bez ledu.

    Honza Veber - Profil | Út 29.1.2019 18:45:04

    Hezký večer všem, už dlouho jsem tady nebyl, od té doby přibylo spousta krásných fotek a viděli jste celou řadu zajímavých míst.
    Dovolím si přidat svoji loňskou trošku do mlýna https://www.veberphotobank.com/Phototrips/PRO-FOTOB​ANKU/

    Tak snad vás potěší.
    Honza

      Honza Veber - Profil | Út 29.1.2019 18:36:44

      Denny >> ahoj, krasna fotka!!

        Pěn_a - Profil | Út 29.1.2019 18:18:15

        DeProfundis >> Ale je fajn, že je tam ta doprava zdarma, kdyby se pro to člověk jednou rozhodl..... :-)

          Denny - Profil | Út 29.1.2019 17:21:09

          DeProfundis >> Asi to par firem mit bude,ale pro nas obycejne smrtelniky je to sci-fi.

            DeProfundis - Profil | Út 29.1.2019 11:08:42

            Když jsem před nějakým rokem mluvil se šéfem českýho Eiza, tak jsme se bavili o různých technologiích a budoucnosti monitorů. Pan Charvát mi tenkrát řekl, že se Eizo snaží namísto OLED technologie použít 2 LCD panely v jednom monitoru, aby se dohnaly neduhy IPS.
            Dneska jsem náhodou dopátral, že už se jim to povedlo a tak jsem pátral po ceně a docela jsme se nasmál:-)
            https://www.megapixel.cz/eizo-coloredge-cg3145

              Petr64 - Profil | Út 29.1.2019 7:04:48

              Denny >> Teď se bude vracet domů vnučka od známé. Poflakovala se 3 měsíce po Aljašce a mimo zážitků si veze i omrzlej nos.:-)

                Honza7 - Profil | Út 29.1.2019 5:57:59

                Denny >> Při focení ptáků, ryb, plazů a motýlů moc času nemáš. V případě safari hodně záleží na době - ráno a později večer jsou predátoři na lovu, snaží se maskovat a do té doby , než něco uloví je to spíš o náhodě. Přes den v těch vedrech je každý rád, že dýchá a dá se k nim dostat opravdu hodně blízko.
                V případě antilop, zeber, slonů, žiraf a dalších je to hodně variabilní - spíš o pohodě stáda a nebo jedinců, když je velmi dobrá pohoda jde se k nim dostat i na pět metrů.

                  Denny - Profil | Út 29.1.2019 3:36:04

                  Tady to cacina byt zajimave,nas extreme silne mrazy zrejme nezasahnou,mozna nejakych -30,ale to je v pohode,to jsme uz nekolikrat absolvovali a zadny problem.Ovsem 3 hodky od nas autem ,presneji v Chicagu, uz hlasi -43 a to uz je slusnej mraz.

                    Denny - Profil | Út 29.1.2019 3:31:35

                    Honza7 >> Tam se zrejme da fotit zver relativne snadno,nebo jsou tam nejake problemy? Predpokladam,ze vetsina fotografu jak profiku,tak amateru foti z aut.Je tam nejake omezeni?

                      Honza7 - Profil | Po 28.1.2019 22:50:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Žirafy se nedaly přehlédnout.

                        Honza7 - Profil | Po 28.1.2019 22:35:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Slonů v parku bylo relativně hodně.

                          Honza7 - Profil | Po 28.1.2019 17:56:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          K večeru byly tyto kočky už aktivní a velmi zvědavé.

                            Honza7 - Profil | Po 28.1.2019 17:28:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Murény budily respekt.

                              Honza7 - Profil | Po 28.1.2019 17:23:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Pár fotek z potápění.

                                Honza7 - Profil | Po 28.1.2019 17:19:09

                                Denny >> Ahoj, letos jsme se vrátili z Keni.

                                  Denny - Profil | Po 28.1.2019 10:31:36

                                  Erva >> a jeste na toblbe vidim,tak snad si ty peklepy domyslis😌

                                    Denny - Profil | Po 28.1.2019 10:26:33

                                    Erva >> sakra pisu z mobilu v praci a vypadava me to
                                    Za me parada.do toho bychsel,postavit a zahazet snehem,kryt jak malovanej

                                      Denny - Profil | Po 28.1.2019 10:16:22

                                      DeProfundis >> proto pisu ze to nejfe delat kazdy den,mam jeste svoji praci, kterou musim udelat prednostne

                                        Erva - Profil | Po 28.1.2019 9:06:41

                                        Denny - Hoj Karle , tož jsem oběvil iglů pro bezdomovce a asi jeden zakoupím -pokud to pude a udělám z něj fotokryt na ležení , fakt se mě to líbí . http://iglou.cz/

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj