Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
enigmarace - Profil | St 30.1.2019 15:33:29
Denny - Profil | St 30.1.2019 13:30:31
Honza Veber >> Honzo koukam na tve stranky a cetl jsem. Pocasi v pohode,nic,co by nejak zasadne ovlivnilo zdejsi zivot.Napadlo zhruba 30 cm snehu a pak do toho uderil mraz,takze vse jak ma byt :-) Je neprijemne,ze tady temer nepretrzite fouka,v lete by to bylo bez vetru asi peklo,ale zrovna ted,kdyz je -28, je silny vitr strasne neprijemnej.Bez masky jit do prirody,pokud clovek ma rozum a nechce omrznout,je temer nemozne.Ja mam ted bohuzel hodne prace,tak se moc ven nedostanu,ale je to neco za neco,vzdyt to znas.Penize zadarmo nikdo neda a zvlast,kdyz jde o extra prachy mimo beznou vyplatu.Ted bych potreboval nachytat par kapru nebo objet trosku okres,kde lezi nejaky srazeny jelenec abych to naserviroval selmam a dravcum a ani na to nemam poradne cas :-( Asi jeste mesic,tak doufam,ze zima vydrzi a jeste nasekam nejake fotky na snehu.
draveček - Profil | St 30.1.2019 9:31:39
Honza Veber >> ahoj, tak to je neuvěřitelné, takové krásné fotky👍výborná práce!!!
Honza7 - Profil | St 30.1.2019 6:42:25
Honza Veber >> V pohodě a velmi dobře rozumím tomu co jsi napsal. Každý si zvolíme svůj způsob řešení a pouze čas ukáže, zda-li rozhodnutí co zvolil bylo správné.
Honza Veber - Profil | St 30.1.2019 0:59:29
Honza7 >> Ahoj Honzo, tomu moc dobře rozumím. Ale snad mi rozumíš nezlobíš se na mne za můj názor...
PS: Já to mám trošku jinak, také se snažím, jakmile to jde, někam jet, ale zároveň se snažím i o nějakou tu fotku :-)
PS: Já to mám trošku jinak, také se snažím, jakmile to jde, někam jet, ale zároveň se snažím i o nějakou tu fotku :-)
Honza7 - Profil | St 30.1.2019 0:44:24
Honza Veber >> Ahoj, v poslední době se snažíme s manželkou každým rokem někam vycestovat ( Thajsko, Panama, Keňa ). Každá země je svým způsobem krásná jenom je zapotřebí tu krásu najít.
Máš pravdu s tím focením, jenže ono je vše něco za něco a tak raději někam vycestujeme i za cenu, že to focení není zrovna podle našich představ.
Máš pravdu s tím focením, jenže ono je vše něco za něco a tak raději někam vycestujeme i za cenu, že to focení není zrovna podle našich představ.
Honza Veber - Profil | St 30.1.2019 0:32:54
Pro všechny zájemce např. https://www.blue-sea.cz/uw-foto1.html
Ono to člověka pak hned jinak baví, když u sebe vidí posun dopředu...
Ono to člověka pak hned jinak baví, když u sebe vidí posun dopředu...
Honza Veber - Profil | St 30.1.2019 0:31:36
Dědek >> Ahoj, ono to obojí souvisí, ale světla pro podvodní fotografii budou stát také hroudu zlata, navíc pokud to má být propojeno s fotoaparátem, budou tam velké nároky na těsnost... Jak říkám, je to pak strašná škoda takových příležitostí a šancí, zvláště pak, když to není zrovna za chalupou ...
Dědek - Profil | St 30.1.2019 0:25:32
Honza Veber >> nejsem odborník, ale nebylo by spíše lepší mít kvalitnější osvětlení cíle focení?
Honza Veber - Profil | St 30.1.2019 0:21:14
Honza7 >> To je velká škoda, vezmu li v potaz to, že tam člověk nebydlí, jede takovou dálku a je to škoda, když to nevyjde podle vlastních představ. Dostaneš se do krásných míst, co jsem koukal, ta afrika taky musela být krásná, já byl v Tanzánii v roce 2009, tak mohu posoudit. Zamyslel bych se, zda chci dělat lepší fotky a v tom případě, pokud se rozhodnu pro ano, bych investoval do lepšího přístroje...
Honza7 - Profil | St 30.1.2019 0:08:26
Dnes už to nabízí více firem ( možnost focení bez pouzdra ) a spolehlivě to drží i ve slané vodě. Bohužel se mi párkrát povedlo zavadit o kryt pod kterým je schováno dobíjení. V jednom případě mi do něho natekla voda - zrovna, když jsem fotil hlavatky. Týden jsem ho nechal v rýži a stále drží. Nevýhoda je jeho zaostřování - je moc zdlouhavé a spousta fotek, především ryb, které jsou stále v pohybu zkrátka nevyjdou.
Honza Veber - Profil | Út 29.1.2019 23:57:03
Honza7 >> Jen tak bez pouzdra? tak to je super. Netrpí pak např.ze slané vody?
Honza7 - Profil | Út 29.1.2019 23:48:14
Honza Veber >> Mám Olympus Mju TOUGH, lze s ním fotit do 10 metrů pod vodou.
Honza Veber - Profil | Út 29.1.2019 23:42:32
Honza7 >> Čím fotíš pod vodou Honzo? Děkuju
Honza Veber - Profil | Út 29.1.2019 22:44:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Denny >> Ano, ahoj Denny, gorily byly opravdu nádherné, a těším se už teď na Tvoje fotky. Koukal jsem na televizi, jaké vás tam trápí počasí.
O naší cestě jsem napsal malý reportík na své stránky http://www.veberphoto.com/2018/10/afrika-na-podruhe-1.html celkem šest dílů, kdybys (jste) měl zájem
O naší cestě jsem napsal malý reportík na své stránky http://www.veberphoto.com/2018/10/afrika-na-podruhe-1.html celkem šest dílů, kdybys (jste) měl zájem
Denny - Profil | Út 29.1.2019 21:26:20
Honza Veber >> Hezke,ty gorily,to musi byt asi velmi silny zazitek.
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...










