Denny - Profil | Út 5.2.2019 16:28:03
Erva >> No jsi na tom podobne jako ja,merim 191,takze tam si lehnout skrcenej,tak uz nevstanu :-)
Erva - Profil | Út 5.2.2019 16:19:54
Denny - Ahoj Karle , ne ,to není z toho krytu , koupil jsem nějaký stan v army shopu a vyřezal díru , ten origo kryt nemá otvor pro focení od země , no a pak jak jsi psal čouhaly by mě nohy , mám téměř 190 cm :-)))
Denny - Profil | Út 5.2.2019 16:17:22
Erva >> Ahoj Radku,to je z toho koupeneho krytu? Pokud ano,ty se tam vejdes aby jsi si tam lehnul? Ja v tech co mam ani nahodou,cumely by me nohy ven :-)))
Honza Veber - Profil | Út 5.2.2019 15:29:58
Erva >> paradni, jak je hlad, je kazde sousto dobre :-)
Erva - Profil | Út 5.2.2019 15:22:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
enigmarace - Profil | Út 5.2.2019 12:25:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Pár dnešných záberov na rieku v meste.
Honza Veber - Profil | Út 5.2.2019 11:55:49
Denny >> Fiha, to neni zrovna malo, tak uspesnej den!!
Denny - Profil | Út 5.2.2019 11:15:56
Honza Veber >> Pres 3 tisice
Denny - Profil | Út 5.2.2019 11:15:41
Honza Veber >> Hezke svetlo.Bude pul pate rano,mazu na sichtu :-)
Denny - Profil | Út 5.2.2019 11:05:36
Honza Veber >> JInak,me osobne se moc libi Twin Troller X10.Vyhodit sedacky,dat tam nizkou kajakovou,udelat kryti a byla by paradni lodicka jak na foceni tak na ryby.Jen ta cena :-(
Honza Veber - Profil | Út 5.2.2019 11:04:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ahojky jedna zimni pro radost vsem na mrk.cz :-)
Honza Veber - Profil | Út 5.2.2019 10:54:21
Denny >> to ano, to mas pravdu, ikdyz na strechu by se to asi dalo dat.. napadlo mne jen, že by se na to lip chystalo to sitove zamaskovani nebo by se na to dalo i lehnout, co sis přál..
Denny - Profil | Út 5.2.2019 10:46:19
Honza Veber >> Pro rybare asi dobre,z meho hlediska prilis dlouhe na foceni bych to nechtel uz kvuli preprave.
Denny - Profil | Po 4.2.2019 13:51:51
Honza Veber >> NP na Aljasce.My si predstavovali jeden den u tech pereji a tyden v aute zkusil losy a jinou zver.Jenze nejvice tam tahnou opravdu ti medvedi a pak jsem si uvedomil,ze za tretinovou cenu dokazu nafotit losy ,wapiti atd. treba v Grand Tetonu,Coloradu nebo i bliz,kam uz zname cestu docela dobre a nebudu vazany tak moc casem ,jako na te Aljasce.Obcas si rikam,ze se nekam zbytecne honime a pritom mame tolik prilezitosti kolem nas.
Honza Veber - Profil | Po 4.2.2019 13:43:56
Denny >> Katmai NP je ten ostrov, kam se na týden lítá těmi hydroplány? Pokud je to on, tam byl na medvědech jeden můj známý z Čech spolu s kamarády, říkal, že to bylo sice krásné, ale nesmírně drahé a jednak přísný režim od strážců, který když nerespektuješ, můžou Tě poslat domů a pak také veliká koncentrace medvědů a lidí, kteří je fotografují. Např.u té peřeje, jak skáčou ti lososi medvědům proti tlamě, tam prý je tak narváno, že to není možné. Tak než týden na Katmai, tak to opravdu raději rok v Deltě. Na Katmai, nic nového nevymyslíš, v Deltě je ta šance o dost vyšší :-)
Denny - Profil | Po 4.2.2019 13:27:45
Honza Veber >> Jo to je ona,a ty tve fotky z fotobanky pochopitelne znam :-) My s Jitkou uvazovali jeden cas o navsteve vyhlasene lokality Katmai NP, odkud je tolik znamych fotek medvedu kteri lovi lososi.Ma to ale sve ALE.Za prve mame maleho pejska,ktery s nami vsude jezdi a tam by to byl problem.No a i kdyby jsme tohle vyresili,tak ta cena,byt jen tydenniho vyletu, tak jak by jsme si ho my predstavovali,je pro dva lidi opravdu velmi,velmi vysoka.Podstatne drazsi,jak kdyby jsme leteli treba do Brazilie.Stala se tam z toho komercni zalezitost a tomu odpovidaji vsechny ceny vcetne ubytovani.Myslim,ze v delte by jsi za ty penize vydrzel zcely rok,bez prehaneni
Honza Veber - Profil | Po 4.2.2019 13:13:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Denny >> Myslíš tuhle? Není to tajné, je to v Bavorském parku v Německu, mají tam obrovský výběh. Je tam spousta druhů zvířat a lze je pozorovat bez toho aniz bys je rusil.. Jezdi tam fotit pulka Evropy. Momentálně je tam ale zavřeno kvůli sněhu a riziku pádu stromů :-( teď by to tam na tom sněhu musela být paráda!!
Jinak více fotek medvedů, rysů a vlků je tady
https://www.veberphotobank.com/Nature/Carnivora/ Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj