Denny - Profil | St 6.2.2019 13:45:14
Honza Veber >> To ano,ja koukal na ten odkaz,co ma u vody,tam pise o kolisani hladiny a podle toho je vyska krytu,takze uvazuju,ze tam bude s tou podlahou nejak hybat dle potreby.Jen se me nejak nechce verit,kdyz je too ze dreva a drevotrisky,ze by to nepracovalo a nebylo vlhke,proto se ptam na izolaci. Sice se prodava drevotriska odolna proti vode,ale to je mysleno treba kdyz prsi ne na nejake dlouhodobe namaceni.
Honza Veber - Profil | St 6.2.2019 13:38:52
Denny >> Denny tenhle je ale asi v polích, ten u vody nevim jak ma reseny, tenhle je napevno zapusteny v zemi.
Denny - Profil | St 6.2.2019 13:15:12
Erva >> Docela by me zajimalo,jak ma ten kryt odizolovany proti vode I kdyz tam pise,ze je tam zrejme stavitelna podlaha nebo cely ten kryt podle vysky hladiny vody.
Erva - Profil | Út 5.2.2019 19:53:49
Honza Veber - Dík , prvně musím doufat že to povolí :-)
Honza Veber - Profil | Út 5.2.2019 19:44:05
Erva >> To ja vim, a rozumim .. ja bych do niceho nelegalniho, pokud to ma navic byt stabilni, nesel.. Tesim se az to budes mit hotove a na report :-) Tak drzim palce!
Erva - Profil | Út 5.2.2019 19:41:38
Honza Veber - No až budu mít řešit topení , tak můžu říct že mám vyhráno , prostě to chci oficiální cestou ....:-)
Honza Veber - Profil | Út 5.2.2019 19:30:46
Erva >> ano, myslim si to same. Tam podle mne jezero neni. Jeste k tomu topeni na PB, hlavne patrne!!
Honza Veber - Profil | Út 5.2.2019 17:52:21
Erva >> kdes na to koukal prosim Te? dekuju, jéé já přehlédl ten odkaz , promin...
Honza Veber - Profil | Út 5.2.2019 17:50:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tak jsem dnes po nemoci vystrčil na chvilku nos ven, Bože, to bylo krásně...
Honza Veber - Profil | Út 5.2.2019 17:46:12
Erva >> Ano Madarsko, ale uplne presnou lokalitu nevim, tuhle fotku jsem nedelal ja...
Erva - Profil | Út 5.2.2019 17:24:07
Honza Veber - Jj., to je mě jasné , dali jsme na okna na domku odrazové folie a občas nějaká hrdlička prdne do okna ..., tak kamínka by byla super ,ale pokud vše klapne , tak by jsem to řešil asi PB plynem, samo z větráním , kde je tenhle kryt postaven v Maďarsku ??
Denny - Profil | Út 5.2.2019 17:21:00
Honza Veber >> Tohle bych si tady nemohl dovolit.I kdybych ukecal ochranare,tak na jare a obcas I pres leto bych v takovek krytu musel mit skafanr a periskop,vse tady je cas od casu zatopene v ricke,kterou v lete prijdes v holinach v tom obdobi nestacis.
Honza Veber - Profil | Út 5.2.2019 17:15:44
Erva >> sklo neni spatna vec, ale pokud jej nezakyjes, zabijeji se o nej ptaci nebo do nej alespon narazi :-(, zazil jsem to u kamarada a vzdycky jsem si okno otevrel, nastesti to slo a daval misto nej maskovacku...tohle neni betonovy, je to drevo a osb, na strese nejaka krytina.. kaminka na zimni foceni, ty se teda vazne hodi :-)
Denny - Profil | Út 5.2.2019 17:14:26
Erva >> Jo,to znam,jakmile se ukaze zver najednou je clovek jako rybicka :-)))
Erva - Profil | Út 5.2.2019 17:09:22
Honza Veber - Zatím ne ,je vcelku čas , zapustit krapet bych jej chtěl , jen nevím jestli to půjde , chtěl bych jej udělat u nově vybudovaného mokřadu , tak jde o to když jej zapustím ,což by bylo z mého pohledu nejlepší tak aby jsem tam časem neměl vodu , stavět opravdu něco pevného nechci , myslím beton ,tvárnice apod , stačilo by mě dřevo - hranoly a případně OSB desky jako opláštění + izolace co vím ,tak určitě nechci fotit přes sklo .
Honza Veber - Profil | Út 5.2.2019 16:47:14
Erva >> Ahoj, uz mas nejake info na pevny kryt? napadlo mne ho mozna trochu zapustit do zeme, abys i na takovehle snimky (ujed tam pujde udelat? ) mohl pohodlne sedet..
Erva - Profil | Út 5.2.2019 16:35:37
Denny - Jj., ležím na karimatce , usnout fakt v té kose nejde :-))) Je to fakt nepohodlné , ale když přiletí tak jde vše stranou a najednou nic nebolí , není zima , atd . :-)ú)
Denny - Profil | Út 5.2.2019 16:31:30
Erva >> Lezis na karimatce? Ja obvykle sedim,protoze zatim tam,kde jsem fotil byl teren takovy,ze I kdybych chtel,tak bych si nelehl,nic bych nevidel nebo bych musel byt tak prohnuty,ze by asi zada nevydrzeli moc dlouho :-) Taky je otazka,jestli bych neusnul :-)
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj