Nvranka - Profil | Út 10.7.2012 21:30:12
frost862 >> Velice dobře, moc pěkné tam i v okolí kolem přehrady.
Nfrost862 - Profil | Út 10.7.2012 21:18:34
vranka >> z rozhledny:-))znáš?
Nvranka - Profil | Út 10.7.2012 21:17:41
frost862 >> To je foceno od Rumburaka?
Nfrost862 - Profil | Út 10.7.2012 21:16:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
a ještě krajinka se zříceninou Cornštejna ze sobotního výletu:-)
Nfrost862 - Profil | Út 10.7.2012 21:02:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
kostel sv.Mikuláše ve Znojmě
Nyvana - Profil | Út 10.7.2012 20:56:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nyvana - Profil | Út 10.7.2012 20:50:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
I tady ve skalách je život.
Nyvana - Profil | Út 10.7.2012 20:49:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nyvana - Profil | Út 10.7.2012 20:47:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Barevná krása to já můžu:-)
Nyvana - Profil | Út 10.7.2012 20:47:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nic neupravuju práskám to jak se mi hodí:-)
NAnýzový dědek - Profil | Út 10.7.2012 19:30:17
kut >> Modýlky železnice mám rád- to je fištrón to postavit tak, aby to vypadalo realisticky
Nkut - Profil | Út 10.7.2012 18:45:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Trocha z jiného soudku.zahradní železnice.
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj