Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
NAnýzový dědek - Profil | St 11.7.2012 20:41:00
donald5 >> jj, ale tekuté švestičky to nenahradí...o)))
NAnýzový dědek - Profil | St 11.7.2012 20:40:19
Denny >> byl a je mě se tyhle staré auta moc líbí - Jaguára mám moc rád, hlavně typ , co v něm jezdil Jarda Bavlnka (Jerry Cotton)
NAnýzový dědek - Profil | St 11.7.2012 20:38:12
NJosher - Profil | St 11.7.2012 20:37:42
yvana >> To víš,že jo.Když to ale vidím,tak mě bolí záda:-)
NJitkagold - Profil | St 11.7.2012 20:35:25
yvana >> co to kafe ?? Nejak na me nereagujes !!! :-)))))))
Ndonald5 - Profil | St 11.7.2012 20:33:53
yvana >> tak jak mám doma dva kocourky, tak bych to hodně dlouho rozdejchával. Zmetek jeden plyšovej :-)
NAnýzový dědek - Profil | St 11.7.2012 20:33:29
donald5 >> tyhle kytíčky občas můžu...o)))
Nyvana - Profil | St 11.7.2012 20:31:28
Denny >> No tak ten byl fakt ochočený ale už bohužel taky není tím jsem se zařekla že už jesíka ne.
NAnýzový dědek - Profil | St 11.7.2012 20:30:56
Jitkagold >> tady máš na oplátku jeden veterán skoro od Bonda...o)))
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...



