Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

NJitkagold - Profil | St 11.7.2012 20:42:18

Anýzový dědek >> ma na to narok v tolika letech:-)))

    NAnýzový dědek - Profil | St 11.7.2012 20:41:00

    donald5 >> jj, ale tekuté švestičky to nenahradí...o)))

      NAnýzový dědek - Profil | St 11.7.2012 20:40:19

      Denny >> byl a je mě se tyhle staré auta moc líbí - Jaguára mám moc rád, hlavně typ , co v něm jezdil Jarda Bavlnka (Jerry Cotton)

        NAnýzový dědek - Profil | St 11.7.2012 20:38:12

        Jitkagold >> jituško tohle je pro tebe- Julinka siestuje

          NJosher - Profil | St 11.7.2012 20:37:42

          yvana >> To víš,že jo.Když to ale vidím,tak mě bolí záda:-)

            Ndonald5 - Profil | St 11.7.2012 20:37:26

            Anýzový dědek >> nejenže voní, ale i krásně hřejou :-D

              NDenny - Profil | St 11.7.2012 20:36:51

              Anýzový dědek >> Sveho casu to byl hodne velkej luxus.

                NDenny - Profil | St 11.7.2012 20:35:40

                yvana >> Skoda,co zaby,mas tam?

                  NJitkagold - Profil | St 11.7.2012 20:35:25

                  yvana >> co to kafe ?? Nejak na me nereagujes !!! :-)))))))

                    Nyvana - Profil | St 11.7.2012 20:33:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Jitkagold >> Díky v zimě na to ráda koukám na ty fotky.

                      Ndonald5 - Profil | St 11.7.2012 20:33:53

                      yvana >> tak jak mám doma dva kocourky, tak bych to hodně dlouho rozdejchával. Zmetek jeden plyšovej :-)

                        NAnýzový dědek - Profil | St 11.7.2012 20:33:29

                        donald5 >> tyhle kytíčky občas můžu...o)))

                          Nyvana - Profil | St 11.7.2012 20:32:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Josher >> Děkuju jsem ráda že se vám to líbí.

                            Nyvana - Profil | St 11.7.2012 20:31:28

                            Denny >> No tak ten byl fakt ochočený ale už bohužel taky není tím jsem se zařekla že už jesíka ne.

                              Ndonald5 - Profil | St 11.7.2012 20:31:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              yvana >> tak taky přihodím pár kytek :-D

                                NAnýzový dědek - Profil | St 11.7.2012 20:30:56

                                Jitkagold >> tady máš na oplátku jeden veterán skoro od Bonda...o)))

                                  Nyvana - Profil | St 11.7.2012 20:30:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  donald5 >> No tak minulý protože ani jeden už není něco vinou nedostatku kyslíku a toho albína má na svšdomí kočka:-(

                                    NJitkagold - Profil | St 11.7.2012 20:27:53

                                    yvana >> nemam slov,nadhera:-)

                                      NJosher - Profil | St 11.7.2012 20:27:21

                                      yvana >> Máš to opravdu hezký.

                                        NJitkagold - Profil | St 11.7.2012 20:27:17

                                        Anýzový dědek >> diky,jeee to by byla bomba:-))))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj