Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

Nyvana - Profil | Pá 13.7.2012 22:35:47

mladej candat >> No já taky ne ale pro koukání třeba v zimě to mi stačí co nafotím asi si naplánuju cestu na jaro jestli se toho dožiju:-)

    Nmladej candat - Profil | Pá 13.7.2012 22:33:40

    yvana >> Pro fotografa to sou orgie.......já to bohužel moc neumím...":O))

      Nyvana - Profil | Pá 13.7.2012 22:31:10

      mladej candat >> No však říkám ráda bych to viděla na vlastní oči a to víš že bych fotila:-)

        Nmladej candat - Profil | Pá 13.7.2012 22:28:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        yvana >> Jj....ale ten rybník je stejně nejhezčí....kojáci tam jezdí kolem břehu a čekají co jim lidi hodí.....mají tak 80cm.....":O))

          Nmladej candat - Profil | Pá 13.7.2012 22:24:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          yvana >> Ale jsou tam i moc zajímavý stromy......

            Nyvana - Profil | Pá 13.7.2012 22:19:10

            mladej candat >> No taky moc pěkný musí tam být krásně když to kvete co?

              Nmladej candat - Profil | Pá 13.7.2012 22:17:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              yvana >> Zámek z druhé strany.

                Nyvana - Profil | Pá 13.7.2012 22:13:24

                mladej candat >> No jen to sem láduj:-)

                  Nmladej candat - Profil | Pá 13.7.2012 22:12:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  yvana >> :O))

                    Nyvana - Profil | Pá 13.7.2012 22:10:39

                    mladej candat >> No tak to je moje slabost roďáky,azalky a azaly knap hyll:-)

                      Nyvana - Profil | Pá 13.7.2012 22:09:49

                      mladej candat >> No tak tohle fakt neznám je to hodně zajímavá rostlina jak koukám tak roste někde v kamení ale jako skalnička to nevypadá samotnou by mě zajímalo co to je.

                        Nmladej candat - Profil | Pá 13.7.2012 22:07:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        yvana >> Nejlepší sou ty rododendrony v květnu .......tyhle už jsou odkvetlý....:O(

                          Nmladej candat - Profil | Pá 13.7.2012 22:04:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          yvana >> Tohle nevíš prosím......takový přerostlý fialky....":O))

                            Nyvana - Profil | Pá 13.7.2012 22:03:23

                            mladej candat >> No co na to říct je to nádhera máš kam chodit se dívat.

                              Nmladej candat - Profil | Pá 13.7.2012 22:01:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              yvana >> Se mi tam líbí spíš ten potok a rybníky.......":O))

                                Nyvana - Profil | Pá 13.7.2012 21:56:02

                                mladej candat >> No vidíš a já tam nikdy nebyla ale přeci i něco s Průhonic mám a to jsou právě rostliny které vyšlechtili ale nikdy se neprodávali:-)Díky moc ještě kdyby jsi měl víc fotek s Průhonic myslím rostliny.Třeba se tam někdy podívám.

                                  NMomis - Profil | Pá 13.7.2012 21:54:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Sl. Harta dneska ráno. M.

                                    Nmladej candat - Profil | Pá 13.7.2012 21:52:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    yvana >> Moc pěkná zahrádka....bohužel já u toho musím mít cedulku s názvem a proto chodím nejradši do botanický zahrady v Průhonicích....":O))

                                      NAnýzový dědek - Profil | Pá 13.7.2012 21:40:51

                                      tohle mě dneska párkrát dohonilo..o)))

                                        Nyvana - Profil | Pá 13.7.2012 21:31:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        mladej candat >> A tohle?

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj