Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

NAnýzový dědek - Profil | Ne 15.7.2012 20:25:17

vahaj >> no pomalu jezdím tankem..o)))

    NErva - Profil | Ne 15.7.2012 20:20:00

    bobrman - Tak to bude muset být nějaký kompromis , pak to končí v rodině blbě :-))

      NErva - Profil | Ne 15.7.2012 20:19:28

      Anýzový dědek - Tak to jsem rád:-))

        Nvahaj - Profil | Ne 15.7.2012 20:19:26

        Anýzový dědek >> Nikdy si neříkal, že jezdíš k vodě Avií:-)))

          NAnýzový dědek - Profil | Ne 15.7.2012 20:16:21

          Erva >> ale neurazil, vím jak u rybyření jeden dokáže vypadat debilně...o)))
          Beru s humorem ..o))

            NErva - Profil | Ne 15.7.2012 20:10:37

            bobrman - Tak ji vytahni sebou na ryby a pěkně piknik no :-))

              NErva - Profil | Ne 15.7.2012 20:07:46

              Anýzový dědek - Jj to víš že si každý takhle čupne ,doufám že ses neurazil ,pokud ano ,tak se omlouvám .

                NAnýzový dědek - Profil | Ne 15.7.2012 20:04:43

                Erva >> o))))) Dobrý no...tak jsme se zachechtali, ale asi tento podřep znáte ze svých vycházek sami víc než dobře..o))

                  NErva - Profil | Ne 15.7.2012 20:03:07

                  Anýzový dědek - Jj, já už se lekl ,že to na tebe přišlo a nestihl jsi si sundat kalhoty:-))

                    NErva - Profil | Ne 15.7.2012 20:02:08

                    bobrman - To je fakt luxus , my máme cca. 10km od baráku Batův kanál ,ale tam se tak pěkné lodičky neprohánějí :-))

                      NAnýzový dědek - Profil | Ne 15.7.2012 20:00:12

                      vahaj >> a tohle tahá soumar??????..o))

                        Nvahaj - Profil | Ne 15.7.2012 19:57:24

                        mladej candat >> On chodí vždycky jen na chvilku. Židli se nevyplatí tahat:-)))

                          NAnýzový dědek - Profil | Ne 15.7.2012 19:55:28

                          mladej candat >> to je bez židle, ta tam leží za mnou ještě složená..o))

                            NAnýzový dědek - Profil | Ne 15.7.2012 19:54:30

                            vahaj >> díky- historie je od jakživa moje slabá stránka...o))

                              Nmladej candat - Profil | Ne 15.7.2012 19:53:59

                              Anýzový dědek >> To je vyretušovaná židlička ?????

                                NAnýzový dědek - Profil | Ne 15.7.2012 19:53:25

                                Erva >> no to první, ale vím, že to nabuzuje i ty jiné asociace..o)))

                                  NErva - Profil | Ne 15.7.2012 19:52:44

                                  bobrman - Kuwa to je parník :-))

                                    Nvahaj - Profil | Ne 15.7.2012 19:52:33

                                    Anýzový dědek >> Jinak ještě poslední věcná. Kynžvart byl přestavěn ve stylu empíru:-)))

                                      NErva - Profil | Ne 15.7.2012 19:52:00

                                      Anýzový dědek - To pozoruješ vodu ,čekáš na záběr ,nebo tlačíš do kalhot ? :-))

                                        NAnýzový dědek - Profil | Ne 15.7.2012 19:50:52

                                        vahaj >> tak to souhlasím..o))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj