Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
NJitkagold - Profil | St 11.7.2012 20:26:41
donald5 >> to jooo,akorat musime nechat u toho udelat tazny zarizeni na lod.
NAnýzový dědek - Profil | St 11.7.2012 20:26:04
NMaTTeSeK18 - Profil | St 11.7.2012 20:25:11
donald5 >> Aha tak takové věci a lidi já neznám.:-)
Ndonald5 - Profil | St 11.7.2012 20:24:10
MaTTeSeK18 >>jedna z nej autorek kuchařek, kam se na ní hrabe Babica a Pohlerejch, či jak se to jmenuje.
NJitkagold - Profil | St 11.7.2012 20:23:56
yvana >> az se vratim domu,tak ty udelas kaficko a ja si u tebe v jezirku nahodim ju:-)))))
NMaTTeSeK18 - Profil | St 11.7.2012 20:23:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NDenny - Profil | St 11.7.2012 20:23:01
yvana >> Hele Ivco,to je dost dobry.Jeste,ze neumi chodit po schodech,to by jsi ho mela porad v kuchyni :-))))
Ndonald5 - Profil | St 11.7.2012 20:22:11
yvana >> proč minulej čas? Moc rybiček a málo vody? :-( To mě mrzí, tolik práce a pak takovej smutek:-((.
NMaTTeSeK18 - Profil | St 11.7.2012 20:20:06
donald5 >> Teď prosím pro mě ještě jednou česky...:-))
Ndonald5 - Profil | St 11.7.2012 20:18:58
MaTTeSeK18 >> šmankote, to je jak od Magdaleny Dobromily Rettigové:-))
NMaTTeSeK18 - Profil | St 11.7.2012 20:16:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMaTTeSeK18 - Profil | St 11.7.2012 20:15:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NAnýzový dědek - Profil | St 11.7.2012 20:14:57
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...








