Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

NJitkagold - Profil | St 11.7.2012 20:26:41

donald5 >> to jooo,akorat musime nechat u toho udelat tazny zarizeni na lod.

    NAnýzový dědek - Profil | St 11.7.2012 20:26:04

    Jitkagold >> tak vidíš, že jsi nakonec na slušné auto natrefila.
    Blahopřeju a nechť bezporuchově slouží hodně dlouho.

    PS: Jen kdyby Honda vymyslel, aby jezdilo i bez benzínu...o)))

      Nyvana - Profil | St 11.7.2012 20:25:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Jitkagold >> Mám jich dost druhů tak tady máš ještě něco:-)

        NMaTTeSeK18 - Profil | St 11.7.2012 20:25:11

        donald5 >> Aha tak takové věci a lidi já neznám.:-)

          NJosher - Profil | St 11.7.2012 20:25:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tak tu mám ještě jednu Růžičku.

            Ndonald5 - Profil | St 11.7.2012 20:24:56

            Jitkagold >> tak na ryby akorát :-D

              Ndonald5 - Profil | St 11.7.2012 20:24:10

              MaTTeSeK18 >>jedna z nej autorek kuchařek, kam se na ní hrabe Babica a Pohlerejch, či jak se to jmenuje.

                NJitkagold - Profil | St 11.7.2012 20:23:56

                yvana >> az se vratim domu,tak ty udelas kaficko a ja si u tebe v jezirku nahodim ju:-)))))

                  NMaTTeSeK18 - Profil | St 11.7.2012 20:23:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Něco co se tady u nás moc nevidí....

                    NJitkagold - Profil | St 11.7.2012 20:23:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Anýzový dědek >> OK, tak ja sem dam jednu,ktera me dnes udelala velikanskou radost:-)))))
                    Tahle Honda nam bude stat do 10dni pred apartmentem:-)))

                      NDenny - Profil | St 11.7.2012 20:23:01

                      yvana >> Hele Ivco,to je dost dobry.Jeste,ze neumi chodit po schodech,to by jsi ho mela porad v kuchyni :-))))

                        Ndonald5 - Profil | St 11.7.2012 20:22:11

                        yvana >> proč minulej čas? Moc rybiček a málo vody? :-( To mě mrzí, tolik práce a pak takovej smutek:-((.

                          NJitkagold - Profil | St 11.7.2012 20:20:26

                          yvana >> ty jsou taky krasny:-)

                            Nyvana - Profil | St 11.7.2012 20:20:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            donald5 >> No tak já tam měla taky dřív zeleninu potom si říkám moc toho nesníš a pomalu jsem to předělala ve skleníku jsou kaktusy.Jinak jsem měla jesíky taky už jenom vzpomínka.

                              NMaTTeSeK18 - Profil | St 11.7.2012 20:20:06

                              donald5 >> Teď prosím pro mě ještě jednou česky...:-))

                                Ndonald5 - Profil | St 11.7.2012 20:18:58

                                MaTTeSeK18 >> šmankote, to je jak od Magdaleny Dobromily Rettigové:-))

                                  NMaTTeSeK18 - Profil | St 11.7.2012 20:16:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  :-)

                                    NMaTTeSeK18 - Profil | St 11.7.2012 20:15:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Taky přidám něco k jídlu ale pro ryby a těm to opravdu chutná :-)

                                      NAnýzový dědek - Profil | St 11.7.2012 20:14:57

                                      Jitkagold >> Jituško, klidně sem dávej ,cokoliv co se ti líbí. Tady jsou fotky vítány

                                        Nyvana - Profil | St 11.7.2012 20:13:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Jitkagold >> Děkuju taky jsem se nadřela než jsem to udělala ale letos jsem přišla o mraky rostlin vymrzlo to.Ale clematisy vydrželi.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj