Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
Nmladej candat - Profil | Ne 29.7.2012 12:26:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NAnýzový dědek - Profil | Ne 29.7.2012 10:29:55
Nvahaj - Profil | Ne 29.7.2012 9:55:12
yvana >> Nejsem žádná princezna, abych čekal až to rozmrzne. Hlad je svi-ně:-)))
Nyvana - Profil | Ne 29.7.2012 9:53:09
vahaj >> No taky by se dalo říct páč on čekal a ty jsi to bafnul ale ta pomazánka neměla chybu i když byla zmrzlá:-)
Nyvana - Profil | Ne 29.7.2012 9:42:16
vahaj >> tak a teď se opravdu mýlíš já opravdu myslela jen a pouze tvoji postavu.
NAnýzový dědek - Profil | Ne 29.7.2012 9:41:29
vahaj >> Však mastný chce plavat...o))
Nvahaj - Profil | Ne 29.7.2012 9:37:36
yvana >> Přesdtaň to vokecávat. Na to tě znám dost dobře:-)))
Nyvana - Profil | Ne 29.7.2012 9:36:17
vahaj >> Sprostý není ten kdo to píše,ale ten kdo si to sprostě domýšlí:-)Já myslela tvoji stepilou postavu:-))
Nvahaj - Profil | Ne 29.7.2012 9:34:29
yvana >> Jsme tu v seriózní diskuzi, kde není čas na nějaké intimnosti. To by mě v životě nenapadlo:-)))
Nyvana - Profil | Ne 29.7.2012 9:31:24
vahaj >> Jejda velkej tenkej já myslela,že mluvíš o sobě,ale asi je to chleba co?.-))
NAnýzový dědek - Profil | Ne 29.7.2012 9:21:16
vahaj >> Že či...)) A slivovička k nim...o))
NAnýzový dědek - Profil | Ne 29.7.2012 9:18:51
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...




