Kontakt
Pouze telefon nebo e-mail a SZ.

Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře

23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
 

178x v oblíbených a 25x v ignorovaných.

NAnýzový dědek - Profil | Čt 2.8.2012 18:02:22

Kreja >> To veřím, to se mi občas také stane, ale ty lišky jsou přepychové- ty bych dal do láku ..))

    NKreja - Profil | Čt 2.8.2012 17:57:54

    Anýzový dědek >> neboj nechám to v rodinném kruhu profici by řekli že jsem lesní masař Nejkrásnější na to bylo že domorodci tvrdili že nic neroste a pak sedli na prdel Dokonce na cestě zastavili chlapi s náklaďákem aby si koše vyfotili To víš že jsme šli velmi hrdě J.

      NAnýzový dědek - Profil | Čt 2.8.2012 17:52:22

      Kreja >> udělal jsi mi radost, to jo, ale do houbařského jádra bych s tím nechodil, bo tě vydědí...)))

        NAnýzový dědek - Profil | Čt 2.8.2012 17:51:08

        Kreja >> ale krásné na pohled to jo..))

          NKreja - Profil | Čt 2.8.2012 17:51:07

          Anýzový dědek >> sem Ti chtěl udělat radost...

            NAnýzový dědek - Profil | Čt 2.8.2012 17:42:49

            Kreja >> seš provokatér- byl jsem dneska a je to jak sežehnuté- jen hřiby žlučníky - hořčáci začli růst ve velkém..,((

              NKreja - Profil | Čt 2.8.2012 17:30:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              trocha poezie... jenže venku na teploměru na sluníčku 38.8C tak to ta poezie dlouho nevydrží J.

                NKreja - Profil | Čt 2.8.2012 17:29:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                a jde se čistit

                  NKreja - Profil | Čt 2.8.2012 17:29:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  houby II

                    NKreja - Profil | Čt 2.8.2012 17:28:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    houby

                      NKreja - Profil | Čt 2.8.2012 17:27:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Anýzový dědek - >> holubinko....

                        NAnýzový dědek - Profil | Čt 2.8.2012 14:09:55

                        ...))

                          NAnýzový dědek - Profil | Čt 2.8.2012 12:44:46

                          Knapík >> Tak tohle zas tolik neřeším, hlavně že žerou mouchy a jiný dotěrný hmyz...o))
                          Ale díky

                            NKnapík - Profil | Čt 2.8.2012 10:39:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Anýzový dědek >> ty tvoje vlaštovky nejsou vůbec vlaštovky, vlaštovka má ocas do V, tohle jsou jiřičky. Člověk se holt učí celý život.

                              NAnýzový dědek - Profil | Čt 2.8.2012 8:59:27

                              holubinka

                                NAnýzový dědek - Profil | St 1.8.2012 22:19:56

                                hmyz...)))

                                  NAnýzový dědek - Profil | St 1.8.2012 22:14:15

                                  ty zoomované fotky nejsou nic moc..(((

                                    NAnýzový dědek - Profil | St 1.8.2012 22:11:45

                                    snad to bude vidět

                                      NAnýzový dědek - Profil | St 1.8.2012 22:02:20

                                      ptáček

                                        NAnýzový dědek - Profil | St 1.8.2012 22:01:31

                                        yvana >> je to pěkné....fak jo

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj