Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
23.5.2012Kategorie: Tipy a triky
NAnýzový dědek - Profil | Po 6.8.2012 21:30:25
bobrman >> dobrou a nestrhni tu práci...))
NAnýzový dědek - Profil | Po 6.8.2012 21:29:35
yvana >> rozumím, ale to je skoro pro horolezce..))
Jinak pěkná rybička na 1. března
tady to bylo ještě pod ledem..))
Jinak pěkná rybička na 1. března
tady to bylo ještě pod ledem..))
NAnýzový dědek - Profil | Po 6.8.2012 21:26:43
bobrman >> tady mi to tak akorát cuká nějaká větvi..))
Nvahaj - Profil | Po 6.8.2012 21:24:59
Anýzový dědek >> Moc jí nechval a ať ti vyfotí ty schody, co jsou hned vedle:-)))
NAnýzový dědek - Profil | Po 6.8.2012 21:23:13
yvana >> Yvko , ty si hotovej kamzík v tom terénu..))
Nvahaj - Profil | Po 6.8.2012 21:20:17
vranka >> To mě pak došlo, když jsem zjistil že jsi dáma:-)))
Nlubos666.p - Profil | Po 6.8.2012 21:19:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...







