Diskuse k článku: Fotografování z pohledu amatérského rybáře
NAnýzový dědek - Profil | Po 13.8.2012 17:59:26
NAnýzový dědek - Profil | Po 13.8.2012 17:52:43
Nmladej candat - Profil | Po 13.8.2012 17:49:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tento snímek iso 160,čas 1/2 sec,clona f/8.....pak to pořípadě doladit.
jde o to prodloužit dobu expozice natolik, aby se tekoucí voda vlivem svého pohybu rozmazala. Při délce expozice např. 5 sekund se voda v potoce hezky rozmaže a vytvoří efekt pohybu.
http://www.fotoradce.cz/jak-fotografovat-vodopady-reky-potoky-clanekid122
NAnýzový dědek - Profil | Po 13.8.2012 17:45:17
Nvahaj - Profil | Po 13.8.2012 17:43:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NAnýzový dědek - Profil | Po 13.8.2012 17:30:53
Nmladej candat - Profil | Po 13.8.2012 17:29:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NAnýzový dědek - Profil | Po 13.8.2012 16:10:02
NErva - Profil | Po 13.8.2012 15:46:33
NAnýzový dědek - Profil | Po 13.8.2012 15:43:37
Je to dobrý urychlovač....
NAnýzový dědek - Profil | Po 13.8.2012 14:51:27
NAnýzový dědek - Profil | Po 13.8.2012 14:25:42
NAnýzový dědek - Profil | Po 13.8.2012 14:20:32
NAnýzový dědek - Profil | Po 13.8.2012 13:33:37
NAnýzový dědek - Profil | Po 13.8.2012 13:19:44
NAnýzový dědek - Profil | Po 13.8.2012 13:16:44
NAnýzový dědek - Profil | Po 13.8.2012 13:06:17
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj

načítám...





