Nmladej candat - Profil | St 15.8.2012 6:41:57
Rybník ve Vestci......tam jezdím taky moc rád....:O)
Nmladej candat - Profil | St 15.8.2012 6:33:55
Mám rád tu atmosféru která panuje kolem návesních rybníků.....
Rybník v Újezdě...
Nmladej candat - Profil | St 15.8.2012 6:24:38
Dobré jitro :O)
Letní pohoda na rybníku ve Vestci.....
NMichal81 - Profil | Út 14.8.2012 22:11:31
bobrman - Co to bylo za Nikon - zrcadlovka?
NMichal81 - Profil | Út 14.8.2012 22:09:31
Taky se přidám, dobrou noc všem.
NAnýzový dědek - Profil | Út 14.8.2012 21:52:14
Frimi >> Michal81 - 14.8.2012 21:46:28 >> No hlavně že ti pomohl. Já bych to nezvládl.
NMichal81 - Profil | Út 14.8.2012 21:46:28
Anýzový dědek - jo už jsem to zhlídl, kdyby nereagoval na SZ tak bych mu napsal tam. Jenže tam byl poslední příspěvek 15.12.2011
Nvranka - Profil | Út 14.8.2012 21:45:55
Frimi >> Michal81 - 14.8.2012 21:43:01 >> No právě, na Jihlavce bylo taky míň vody, ale tam jsem si raději vestu vzala.
NMichal81 - Profil | Út 14.8.2012 21:43:01
vranka - No jistě, že ti to vyhovuje, když se tam neutopíš :-))
NAnýzový dědek - Profil | Út 14.8.2012 21:42:02
Frimi >> Michal81 - 14.8.2012 21:38:18 >> No on tu vede i poradnu o focení..))
Jinak to vypadá velice pěkně ta řeka...))
NMichal81 - Profil | Út 14.8.2012 21:41:39
vranka - jj, pro mě taky :o))))
Vím, že tam ty ryby jsou a dlouho budou.
Nvranka - Profil | Út 14.8.2012 21:39:55
Frimi >> Michal81 - 14.8.2012 21:38:18 >> Michale, pro mě vyhovující.
NMichal81 - Profil | Út 14.8.2012 21:38:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Anýzový dědek - Ale jo, ten kontakt byl dobrej.
Je to řeka i když v některých úsecích je tam voda po kotníky, moc rád tam chytám.
NAnýzový dědek - Profil | Út 14.8.2012 21:35:28
Frimi >> Michal81 - 14.8.2012 21:34:08 >> Nemáš za co , já ti moc nepomohl..))
NMichal81 - Profil | Út 14.8.2012 21:34:08
Anýzový dědek - Dík za pomoc, ZN mě to vysvětlil a mám v tom jasno :-))
Nvranka - Profil | Út 14.8.2012 21:27:10
Anýzový dědek >> Potůček!!!!! Je to řeka.
NAnýzový dědek - Profil | Út 14.8.2012 21:26:15
Frimi >> Michal81 - 14.8.2012 21:20:30 >> pěkný potůček..))
Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj